MakinaTek dergisi, Türkiye makina imalat sektörünün gelişimine ve büyümesine katkı sağlamayı ana misyonu olarak görmekte ve sektörün gelişen profilini sergilemeyi amaçlamaktadır.

DEVRE ŞEMASIZ VE BİLGİYE İHTİYAÇ DUYMADAN Elektronik Kart Tamir Teknolojisi

[kutusol=9368] Bu teknoloji sistemlerin uzun yıllar iddianamesini sürdürebilmek için kullanılacak en ekonomik ve verimli teknolojidir. Üretici bağımlılığından kurtaran bu teknoloji büyük ekonomik faydalar sağlamakta yurtdışı bakım ücretlerini minimuma indirmektedir. Bakım onarım elektronik laboratuvarın teknik servislerin ihtiyacı olan birçok kart arıza tespit test ve ölçüm cihazını içerisinde modül halinde bulunduran, tek bir arıza bulma sistemidir.

Devre şeması olmadan herhangi bir dış kaynaklı bilgiye ihtiyaç duymadan elektronik kart tamir sistemidir. Elektronik kart üzerinde bir malzemeleri sökmeden tüm analog ve dijital entegreler dahil bu teknoloji ile test yapabilir sağlam arızalı sonuçlarını bulabilirsiniz. Dünyada üretilmiş sistemleri ait tüm elektronik kartların bakım ve onarımını yapabilir üniversite al bir kart test ve arıza bulma teknolojisidir.

Board Master 8000 Plus özel bir Türkçe yazılımla kontrol edilen, yüksek kabiliyetli, birçok ölçümü aynı anda yapabilen, kullanımı pratik ve paket halinde bir teknolojidir. Teknolojinin kabiliyetleri üzerindeki donanımlar, sağlam ve taşınabilir bir kasaya entegre edilmiştir. MS Windows sürümleri be TM İşletim Sistemleri ile çalışan Board Master 8000 Plus’ın sisteme entegre LCD monitörünün yanı sıra tüm test adaptörleri ile standart mouse ve klavyeden oluşan aksesuarları birlikte sunulmakta olup harici bir monitör ile bağlanabilmektedir.