MakinaTek dergisi, Türkiye makina imalat sektörünün gelişimine ve büyümesine katkı sağlamayı ana misyonu olarak görmekte ve sektörün gelişen profilini sergilemeyi amaçlamaktadır.

Yeni Bir Fuarcılık Anlayışı: FIT’18 Fuarı

ÖZEL RANDEVU SİSTEMİ SAYESİNDE HEDEFLENEN KİTLE İLE BULUŞMA İMKANI SUNUYOR
Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı 2018 katılımcıları, fuar alanına ayak basmadan çok önce hangi gün, hangi saat, kimlerle görüşeceklerine hakim oluyorlar. Fuarda hedeflenen ziyaretçi profilinin karşılıklı görüşmelerle belirlenmesinin ardından Bileşim Fuarcılık’ın uzman ekibiyle hedeflenen sektörlerdeki firmaları ve buna müteakip firmalardaki doğru isimleri eşleştirip her katılımcı için ayrı bir ziyaretçi portföyü hazırlıyor. Bu sayede hedeflenen profile birebir ve en efektif yöntemlerle ulaşılıyor.  Bunun yanı sıra, katılımcı her firma için bir online randevu sistemi hazırlanıyor. Katılımcıların kendi belirleyecekleri saat dilimleri içinde ziyaretçiler fuar kapılarını açmadan önce online olarak randevu alabiliyorlar. Bu sayede doğru ziyaretçi ve katılımcı eşleşmesi her kanaldan teyit edilebilir ve takip edilebilir hale geliyor.
SEMİNERLER VE PANELLERLE SEKTÖRÜN NABZINI TUTUYOR
Geleceğin Endüstriyel Teknoloji Fuarı kapsamında, sektörün önde gelen firmaları, dernekleri ve konusunda uzman üniversite hocalarının önderliğinde düzenlenecek olan seminerler ve panellerle ziyaretçiler fuar kapsamına dahil olan tüm konularla ilgili bilgi alabilecekler, güncel gelişmeleri yakalama fırsatı bulabilecekler.
5 FUAR TEK ÇATI ALTINDA
Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı çatısı altında toplam 5 farklı fuar düzenleniyor:
FIT Otomasyon Fuarı 2018
FIT Elektrik Elektronik ve Enerji Fuarı 2018
FIT Hidrolik Pnömatik Fuarı 2018
FIT Bina Otomasyonu ve Zayıf Akım Sistemleri Fuarı 2018
FIT Metal İşleme Fuarı 2018