MakinaTek dergisi, Türkiye makina imalat sektörünün gelişimine ve büyümesine katkı sağlamayı ana misyonu olarak görmekte ve sektörün gelişen profilini sergilemeyi amaçlamaktadır.

Rockwell Automation’dan Smart Machine Semineri

[kutusag=9079] İş ortaklarına daha verimli bir üretim süreci ve sürdürülebilirliği ön planda tutan teknolojiler sunma hedefiyle çalışan Rockwell Automation, sektör temsilcilerini Smart Machine Semineri ile bir araya getirdi.

İş ortaklarının, bir OEM (Original Equipment Manufacturer) olarak pazarda daha rekabetçi olabilmek için daima makinalarını geliştirmek ve teknolojilerini yenilemek zorunda olduklarının altını çizen Rockwell Automation, her geçen gün daha fazla son kullanıcının üretim ve tedarik zincirini optimize etmek için Connected Enterprise’a geçtiğini belirtti. Akıllardaki soru işaretlerini gidermek üzere sektör temsilcileriyle bir araya gelen Rockwell Automation, seminerde akıllı makineler ve ekipmanlar geliştirmeyle ilgili önemli noktalarla birlikte akıllı makine teknolojisindeki son yenilikleri paylaştı.