MakinaTek dergisi, Türkiye makina imalat sektörünün gelişimine ve büyümesine katkı sağlamayı ana misyonu olarak görmekte ve sektörün gelişen profilini sergilemeyi amaçlamaktadır.

Sıçrama Sorunlarına Çözüm Bulan Gazaltı Kaynak Makinesi

Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, gazaltı (MIG/MAG) kaynağında kullanılmak üzere ürettiği MasterMIG 350, düşük karbonlu yapı çeliklerinin, paslanmaz çeliklerin, alüminyum ve alüminyum alaşımlarının kaynak uygulamalarında kolaylık sağlıyor.

Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, gazaltı kaynak uygulamalarındaki sıçrama sorunlarına MasterMIG 350 çözümünü sunuyor. Çalışma esnekliğini artırmak ve güç ünitesinden uzak bölgelerde kaynak yapabilmek için sadece tel sürme ünitesini sökmenin yeteli olduğu MasterMIG 350, kaynak operatörlerine kolaylık sağlıyor. Güç ünitesi büyük çaplı ve sağlam tekerleklerle donatılan ürün, kaynak akımını ve gerilimini gösteren iki dijital göstergesi bulunuyor. Ayrıca yavaş tel besleme (yumuşak başlangıç) özelliği sayesinde ark oluşumunu kolaylaştırıyor. 2/4 tetik seçenekleri bulunan Master MIG 350 geri-yanma (burnback) süresi ayarı, gaz akış kontrolü ve gaz akışı olmadan tel besleyebilme gibi avantajlar sunuyor. MasterMIG 350, IP21S koruma sınıfında olup, güvenilir ve kolay bir kullanım sunuyor. EN 60974-1, EN 60974-10 ve CE güvenlik standartlarını karşılayacak şekilde tasarlanan ürünün parça ve işçiliğe karşı 2 yıl garantisi (torç ve kablolar hariç) bulunuyor.