Rockwell Automation’dan Risk Yönetimi İçin Uygulamalar

👤Rockwell Automation

Risk yönetimi sorunların kaynağına odaklanmalı. Birçok durumda sorunun kaynağı otomasyon altyapısıdır. Rockwell Automation riski kaynağında yönetmek için dört kritik alanı şu şekilde belirledi:

🔍Ekipmanların eskimesi: Üretim sistemlerini modernize etmek arıza sürelerini azaltmada, kaliteyi, iş güvenliğini ve güvenliği artırmada ciddi bir rol oynayabilir.
Kalite: Mevcut operasyonel verilerin gücünü dizginlemek kalite yönetimini iyileştirmeye ve gerekli düzenlemelere uyumu artırmaya yardımcı olur.
İş güvenliği: Kültür, uyum ve sermayede kritik alanlarda güvenlik sorunlarını çözmek iş kazalarını önemli ölçüde azaltır ve faliyet performansını artırır.
Güvenlik: Tesis ve şirket genelinde uçtan uça güvenlik anlayışını benimsemek insanları, fikri mülkiyeti ve fiziki varlıkları korumaya yardımcı olur.

Rockwell Automation Müşteri Destek ve Bakım Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Scott Lapcewich; “Biz kurum risk yönetimini, değerlendirmeleri, teknolojiyi ve altyapıyı içeren sürekli bir iyileşme döngüsü olarak görüyoruz. İmalat süreçlerinde, otomasyonda, operasyonlarda, iş güvenliği ve güvenlik konularındaki eşsiz uzmanlık harmanımız müşterilerin tesis ortamlarındaki kurum risklerini azaltmasına yardımcı oluyor” dedi.