Mercek 3D Yazıcılar

Prototipleri Hızlı Üreten 3D Yazıcı

👤CDT

Katmanlı üretim yoluyla elektronik ürün geliştirilmesinin yolunu açan DragonFly 2020 Pro 3D yazıcısı,ODTÜ Teknokent’te savunma, havacılık ve otomotiv sektörünün temsilcilerine tanıtıldı. Yeni teknolojinin Türkiye, Ortadoğu ve Orta Asya temsilciliğini yapan İstanbul merkezli CDT Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü Alpay Göğüş, tanıtımda yaptığı konuşmada, DragonFly 2020 Pro 3D yazıcısının elektronik ürünlerin prototipinin çok hızlı yapılmasına imkan tanıdığını söyledi.

Devamını Oku

ERMAKSAN, 3D Eklemeli İmalat Tezgahını Sergilerdi

👤Ermaksan

Yenilikçi teknolojiler’ sloganıyla, fizik tabanlı bilime dayalı teknoloji üretimine odaklanan Ermaksan, İspanya’da düzenlenen 30. Uluslararası Makina-Ekipman Fuarı’na katıldı. Fuar süresince Ermaksan’ın yüzde yüz yerli ve milli imkanlarla geliştirdiği, Türkiye’nin ilk 3D metal yazıcısı (ENAVISION) büyük ilgi görürken; hız, verimlilik, performans gibi özelliklerle öne çıkan FIBERMAK, HAWK ve SPEEDBEND PRO makineleri de ziyaretçilerden tam not aldı. ‘Yenilikçi teknolojiler’ sloganıyla, fizik tabanlı bilime dayalı teknoloji üretimine odaklanan Ermaksan, sektörün küresel ölçekte tek çatı altında bir araya geldiği birçok organizasyonda etkin şekilde yer almaya devam ediyor.

Devamını Oku

DASSAULT AVIATION, Dassault Systèmes’in 3DEXPERIENCE Platformunu Kullanacak

👤Dassault

Dassault Aviation, 3DEXPERIENCE platformunun Dassault Aviation grubu içinde uygulanması için Dassault Systèmes ile bir iş birliği anlaşması imzaladı. Birden fazla yılı kapsayan bu anlaşma, Dassault Aviation'ın sivil ve askeri uçak programlarında kullanılan tüm PLM (Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi) çözüm¬lerinin 3DEXPERIENCE platformu ile değiştirilmesini kapsıyor.

Devamını Oku