2018 Nisan

Ağır Tonaj Hidrolik Abkant Pres

👤Ermaksan

Ermaksan özel abkant presleri ağır makina sanayi, taşımacılık, rüzgar türbinleri, enerji santralleri, savunma sanayi, aydınlatma direği üretimi yapan sektör ve sanayilerin ihtiyaçlarına sunduğu geniş ürün yelpazesi ile karşılamaktadır.

Devamını Oku

BMB-P Bombe Presleri

👤Akyapak

Akyapak, tecrübesini metal işleme ve şekillendirmenin her alanında sergiliyor. Bombe sanayisi için de yüksek kaliteli çözüm araştırmaları yapan Akyapak, bombe presi ve kenar sıvama makineleri ile bu alanda da iddialı.

Devamını Oku

OMRON, ENTEGRE CNC FONKSİYONUNA SAHİP Yeni Sysmac Kontrolörlerini Geliştirdi

👤Omron

Omron üretim hatlarında yer alan işleme makinelerinin verimliliğini artıran yeni NJ/NY serisi CNC Entegre Kontrolörlerin geçtiğimiz aylarda piyasaya sundu.

Devamını Oku

EATON OPC UA’YI DESTEKLİYOR ve Otomasyon İçin Ürün Portföyünü Yeniden Düzenliyor

👤Eaton

Eaton, makine ve sistem üreticilerinin ayrı makine komponentleri üzerinden bulutla haberleşme kurabilmeleri için basit ve güvenli bir yol sağlamak amacıyla ürün portföyünü otomasyon için yeniden düzenledi.

Devamını Oku

SAVUNMA SANAYİSİNDE Global Şirketler Oluşturulacak

👤Savunma Sanayi Müsteşarlığı

Savunma Sanayii Müsteşarı İsmail Demir, "Yetkin alt sanayi ve alt sistem üreticileriyle giderek büyüyen global şirketler oluşturacağız" dedi.

Devamını Oku

MANİSA’DA SAVUNMA Sanayi Atağı

Manisa’da savunma sanayi alanında proje üretilip, savunma sanayi kümelenmesi oluşturulması için 16,5 milyon bütçeli proje hayata geçti. Savunma sanayi alanında yeni kilit teknolojilerin üretileceğin ve ASELSAN gibi firmalara protiplerin üretileceği projenin açılış toplantısına katılan BMC Yönetim Kurulu Üyesi Taha Yasin Öztürk, Manisa CBÜ ile ‘İnsansız Kara Aracı’ yapacaklarını açıkladı.

Devamını Oku

DEVRE ŞEMASIZ VE BİLGİYE İHTİYAÇ DUYMADAN Elektronik Kart Tamir Teknolojisi

👤İltek Teknoloji

İltek Teknoloji tarafından kabiliyetleri sunulan her türlü teknik desteği verilen bu teknoloji Board Master 8000 Plus, endüstriyel askeri tıbbi tüm sistemlere ait elektronik kartların malzeme bazında herhangi bir devre şeması ve bilgiye ihtiyaç duymadan tamir edebilme teknolojisidir.

Devamını Oku

“ALMAN KALİTESİNDE Türkiye’de Üretim Yapıyoruz”

👤Rösler Kromaş

Rösler Kromaş Makine Genel Müdürü Dr. Tayfun Sığırtmaç hem firmanın işleyiş yapısını hem de vibrasyon-kumlama işleminin ayrıntılarını bizimle paylaştı.

Devamını Oku

SIEMENS CLIMATIX Yeni Nesil Kontrol Cihazları

👤Siemens

Yeni nesil Siemens Climatix HVAC kontrol cihazları, 21,27,29 fiziksel giriş/çıkışlara sahip, entegre step motor sürücü donanımına sahip, haberleşme imkanları bir önceki seriye göre genişletilmiş kontrol cihazlarıdır.

Devamını Oku

MAKİNE ARIZA SÜRELERİNİ ve Maliyetleri Azaltmak

👤Omron

Günümüzün küreselleşen üretim ortamında farklı ve gittikçe karmaşıklaşan zorluklar, üretim verimliliğini daha da zorlaştırıyor. Omron, otomasyon teknolojisinin makine çalışma süresini veya kullanılabilirliğini önemli ölçüde iyileştirebileceğine ve servis maliyetlerinin yanı sıra üretim sürecinizin aksama durumunu azaltabileceğine inanıyor.

Devamını Oku